Hakkımızda

Biz kim'iz..?

  Pcnoktası Bilgisayar Laptop Acil Servis Hizmetleri, Notebook tamir ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak ve servislerini üstlenmek amacıyla 2000 yılından itibaren ''23 yıldır'' aynı adreste siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Çalışma sistemimiz..? 

Notebook Teknik Servisimiz'de garanti süresi dolmuş veya herhangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış her marka, model Laptop-Notebook tamiri ve yedek parça temini yapılmaktadır. Bununla birlikte notebooklarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlar içinde destek vermekteyiz..

Notebook tamiri ve Notebook teknik servisi konularında uzman teknik ekibimiz müşterilerimize en güvenli şekilde hizmet verebilmek için, arızalı cihazlarınıza net ve doğru teşhisi koyarak gerekli ön bilgiyi sizlere en hızlı şekilde iletmektedir.

Onarım süreci ne zaman başlar..?

Ücretsiz laptop arıza tespitiniz yapıldıktan ve müşteri onayınız alındıktan hemen sonra notebook cihazınızın onarım sürecine geçilmektedir. Servis sürecimiz ise yedek parça temini, cihazdaki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1-4 iş günü arasında değişmektedir.

Nasıl takip edebilirim..?

Cihazınızın onarım sürecini, cep telefonunuza gelen bilgi sms ile takip edebilirsiniz. 

Yapılmadan iade talebi..?

Cihaz onarımı yapılmadan İade isteğinizi talep ettiğinizde ise, size herhangi bir arıza tespit ücreti veya ek bir ücret yansıtılmayacaktır.

Amacımız..

Sizlere,

Hızlı, güvenli, kaliteli bir hizmet sunabilmek, müşterilerimizin donanım taleplerine uygun çalışmalar yapmak ve destek verme amacı ile en yeni teknolojileri takip ederek müşterilerimizin teknik danışmanı olmak, onlara daha sağlıklı çözümler sunmak ve maliyetlerini düşürmek olarak sıralanabilir.

Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis ve bakım anlaşmalarını yapmak böylece senelerce sürecek memnuniyet garantisi sağlamaktır.

Son derece ilgili ve konusunda deneyimli teknik servis ekibimiz her türlü teknik sorunu çözebilmekte böylece müşterilerimiz sistemlerinde en az vakit kaybı ile en yüksek verimi alabilmektedirler. 

Tüm yurtiçi illerdeki müşterilerimizede hizmet vermekteyiz. Arızalı cihazlarınızı kargo ile bize ulaştırabilirsiniz.


MİSYONUMUZ
• Müşterilerimizi rekabet gücünü arttıracak katma değer , verimlilik ve hızlı çözüm üreten bir firma olabilmektir.
• İnsana ve teknolojiye yatırım yapmak suretiyle , düşük maliyetlerle kaliteli hizmet gerçekleştirerek kendi sektöründe öncü olmak.
• Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.